Nuotraukos konkursui „Mano šeima ir augintinis“

Pirmoji Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Roberta Gulbinaitė! Nuotraukoje tėveliai su mylimais augintiniais šunukiu Grantu ir katinu Voveriuku.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Enrika Andrulytė! Nuotraukoje – šuo Tukis.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvis Aurimas Kamarauskas! Nuotrauka, nuotaikingu pavadinimu „Tryse valtyje, neskaitant šuns“, kurioje – šeima su šuniuku Džeriu.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvis Arvydas Vilkonis nuotraukoje su dviem nuostabiais augintiniais.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Dovilė Povilaitytė nuotraukoje su savo mylimu augintiniu.

Buoncu laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Loreta Kalinauskaitė-Angilovienė. Nuotraukoje vaizduojamas šeimininkas ir trys jo mylimos damos Švėtė, Smilga ir Upė. Trys Lietuvaitės. Lietuvių skalikės. Lietuvos širdyje, Žiemgaloje, Sidabrės piliakalnio papėdėje, Kalnelyje, su šeimininku lovoje laiką gerai leidžia.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Dovilė Levinskaitė nuotraukoje su savo mylima katyte Murkute.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Sofija Valančiūtė nuotraukoje su savo Spurdyte.

Buoncu – laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ dalyvė Lina Balciuniene nuotraukoje su augintine Bona.