Naujienos

Dviračių maratonų taurės etapas Žagarėje

GERBIAMI ŽAGARIEČIAI IR MIESTO SVEČIAI

2018 m. liepos 15 d. (sekmadienį) Žagarės miestas taps tikra dviračių sostine, nes miesto gatvės bus atiduotos Volkswagen MTB (kalnų) dviračių maratono lenktynininkams. Žagarės gatvėmis mins tūkstantinė minia aktyvių, sportiškų, sveiką gyvenimo būdą propaguojančių ir žavių dviratininkų.

Šis dviračių  maratonų taurės etapas – graži Žagarės krašto žmones telkianti iniciatyva, propaguojanti dviratį kaip ekologinę transporto priemonę, kviečianti prisijungti (dalyvauti varžybose arba padėti užtikrinti saugumą) visus dviračiams neabejingus žmones, nuo jauniausių iki vyriausių.

Prašome visų eismo dalyvių (vairuotojų ir pėsčiųjų) būti dėmesingais ir atidžiais, laikytis kelių eismo taisyklių ir vykdyti eismo reguliuotojų nurodymus. Vairuotojai, įsitikinkite, kad manevruodami ar išvažiuodami iš kiemo, nesudarysite kliūties kelią kertantiems dviračių vairuotojams,  prašome imtis ypatingų atsargumo priemonių vietose, kur eisme dalyvaus maratono dalyviai. Vairuodami transporto priemonę ir eidami pėsti elkitės gatvėse bei keliuose, kuriuose numatyta lenktynių trasa, labai atsakingai.

Norime, kad visi sportininkai jaustųsi saugiai ir turėtų tinkamas sąlygas siekti aukščiausių rezultatų!

Tikime, kad pirmą kartą rengiamos Žagarėje tokio lygio dviratininkų lenktynės taps švente ne tik Joniškio rajono gyventojams, bet ir visai Lietuvai.

Dėkojame kiekvienam, atsakingai dalyvaujančiam eisme, už supratimą.

Maratono organizatoriai

Nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ nugalėtojai

Skelbiame Buoncu - laimingam augintiniui ir Joniškio Grūdai nuotraukų konkurso „Mano šeima ir augintinis“ nugalėtojus

I vieta atitenka Dovilė Povilaitytė, kurios nuotrauka surinko net 177 „Patinka“.

II vieta atitenka @Roberta Gulbinaitė, kurios nuotrauka surinko 106 „Patinka“.

III vieta atitenka Enrika Andrulytė, kurios nuotrauka surinko 61 „Patinka“.

Žagarės vyšnių festivalio 2018 metu š.m. liepos 14 d. 14 val. didžiojoje scenoje laimėtojai bus apdovanoti Joniškio Grūdai ir Buoncu – laimingam augintiniui įsteigtais skaniais prizais augintiniui!

Apgyvendinimas Žagarės vyšnių festivalio 2018 metu

Apgyvendinimas Žagarės vyšnių festivalio 2018 metu

1) Vietos palapinėms šalia Žagarės dvaro parko ir renginio vietos . Tel. pasiteiravimui 867193930.

2) Vietos palapinėms kieme ir sode Liepų g. 5 (iš kiemo pusės). Yra lauko tualetas, šulinys, vietos automobiliams kieme. Kreiptis į Aureliją tel. 862123334.

3) Kambariai privačiame name. Yra visi patogumai, galimybė kieme pasistatyti automobilį, patalynė. Galima pasidėti ir čiužinių, tačiau juos turėti savo. Yra vietos palapinėms sode. Kalno g. 16, Žagarė. Kreiptis tel. 861295440 į Genovaitę Ramutienę.

4) Kambarys 4 žmonėms privačiame name. Yra vanduo, tualetas, patalynė, galimybė naudotis virtuve, kieme pasistatyti automobilius. Taip pat yra vietos palapinėms kieme ir sode. Dariaus ir Girėno g. 11. Kreiptis tel. 860042139.

5) Kambariai privačiame name Joniškio g. 3, Žagarė. Yra tualetas viduje ir lauke, galimybė kieme pasistatyti automobilį, patalynė. Galima pasidėti čiužinių, tačiau juos turėti savo. Kreiptis tel. 862552279.

6) Kambariai privačiame name Malūno g. 7A, Žagarė. Yra tualetas, vanduo, galimybė pasistatyti kieme automobilius, išsikepti maistą ant laužo, pasinaudoti virtuve (indai, mikrobangų krosnelė). Už papildomą mokestį savininkė gali paruošti pusryčius. Taip pat yra vietos palapinėms kieme. Kreiptis tel. 867802348 į Reginą.

 

Taip pat kviečiame apsistoti palapinėse prie Žvelgaičio ežero (P. Cvirkos g.). Ten lankytojų patogumui įrengtos poilsiavietės su pavėsinėmis, lauko tualetais, automobilių stovėjimo aikštelėmis, persirengimo kabinomis ir kita reikalinga infrastruktūra. Daugiau informacijos apie poilsiaviečių vietas čia: http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#stmp=1 – saugomos teritorijos pasirinktyje pasirenkate „Žagarės regioninis parkas“ ir spaudžiate „Ieškoti“. Ir prieš jus visas sąrašas ne tik poilsiaviečių, bet ir lankytinų Žagarės regioninio parko vietų ir objektų.

 

P.S. Jei atsiras daugiau galinčiųjų priimti gyventojus, sąrašas bus papildytas.

Tarptautinė triušių paroda

Žagarės vyšnių festivalio metu veiks tarptautinė triušių paroda, kurią organizuoja Lietuvos veislinių triušių augintojų asociacija.

Paroda Žagarės dvaro parke veiks š.m. liepos 13 d. (penktadienį) nuo 16.00 val. iki 22.00 val., š.m. liepos 14 d. (šeštadienį) nuo 10.00 val. iki 20.00 val.

Parodos metu lankytojai galės ne tik paglostyti ar nusifotografuoti su švelniais gyvūnėliais, bet ir jų įsigyti, sužinoti apie jų auginimo ypatumus. Taip pat bus demonstruojami gaminiai iš triušių vilnų, triušių taukų.

Dėl platesnės informacijos kreiptis į Lietuvos veislinių triušių augintojų pirmininką Edmundą Reimerį tel.868630867.