Kaliausės

SUDALYVAUK KALIAUSIŲ FIESTOJE!

Kiek mažiau nei už mėnesio Žagarėje nuskambės ir vyšnių uogomis bei uogiene  pakvips 15-asis jubiliejinis Žagarės vyšnių festivalis 2019 skambiu pavadinimu „Trys kadencijos“. Jo metu Žagarės dvaro parke koncertuos būrys žinomų Lietuvos atlikėjų ir grupių, tokių kaip Rebelheart, Vytautas Šiškauskas, Colours of bubbles, Saulius Prūsaitis, Golden Parazyth, Kostas Smoriginas, Monika Marija, Poliarizuoti Stiklai, Kastytis Kerbedis, Jazzu ir kiti. Žagarės žirgyno hipodrome vyks konkūrai, šurmuliuos Vyšnių turgus, futbolo turnyre varžysis vaikai, jaunimas ir veteranai, ištvermingiausi ir sportiškiausi turės galimybę išmėginti save sprinto varžybose. Jau antrą kartą Žagarėje Vyšnių festivalio metu sekmadienį vyks Jeep MTB dviračių maratonų taurės 2019 III etapas, kuriame startuos tiek darželinukai, tiek vyresni vaikai, tiek ir suaugusieji.

     Žagarės vyšnių festivalis turi ir savo originaliąją pusę, akcentus, išskirtinumą, ko nerasi niekur kitur. Tai ne tik ypatingosios žagarvyšnės, bet ir kaliausės. Žagarės vyšnių festivalis be kaliausių būtų ne festivalis. Kaliausės – neatsiejama šio renginio dalis ir tradicija. Festivalio metu išmoningai, originaliai padarytos kaliausės ne tik puošia miestą bei žagariečių sodybas, bet ir vietiniai ar miesto svečiai pavirsta „gyvomis kaliausėmis“.

     Šiais metais antrąją Vyšnių festivalio dieną šeštadienį (liepos 20 d.) 12 val. prie Žagarės dvaro rūmų šėls tikrų tikriausia Kaliausių fiesta. Čia bus visko daug: šokių, dainų, žaidimų, juoko ir kitų linksmybių. O svarbiausia – čia bus daug tikrų tikriausių „gyvų kaliausių“! Nori sudalyvauti ir tu? Siųsk laišką elektroniniu paštu info@zagaresrp.lt nurodydamas savo vardą, pavardę ar kolektyvo pavadinimą, apibūdink pasirodymą Kaliausių fiestoje  ir ruošk kaliausinę aprangą. Nes ji – svarbiausia pasirodymo dalis! Registracija vyksta iki š.m. liepos 12 d.