Jazzu

Jazzu

Žagarės vyšnių festivalyje Jazzu. 

Jazzu (Justė Arlauskaitė) jau būdama 13-os dainavo džiazą, 15-os tapo elektroninės muzikos grupės „Pieno lazeriai“ vokaliste. Pabaigusi Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, atlikėja išvyko tęsti mokslų į Londoną.

2005-aisiais Jazzu susipažino su muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Dueto kelias buvo itin sėkmingas, jie pelnė MTV Europe Music apdovanojimą ir seriją vėlesnių Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.

Pasipylė jų hitai: „Score“, „Phantoms of the Lake“, „Song about love“, „You don’t know my name“, „Pretender“, „You and me“, „Lower than the Ground“.

Jazzu – ne tik atlikėja, bet ir muzikos bei žodžių autorė. Kartu ji tapo ikonine asmenybe, savo stipriu charakteriu ir lengvesniu už orą balsu sukūrusi individualų braižą, naujos kokybės ir įspūdingų gyvų pasirodymų simbolį.

Su Leonu Somovu ir gyva grupe Jazzu surengė didžiuosius areninius koncertų turus 2016, 2017 ir 2018 metais. Paskutinis turas – „Game Over“ buvo skirtas atsisveikinti: duetas nusprendė pasukti skirtingais keliais.

2018-aisiais Jazzu pratęsė bendradarbiavimą su britų muzikos prodiuseriu Anthony Marshall. Netrukus ji atvertė naująjį karjeros puslapį: stulbinantis startas su daina „Wild“, Ispanijoje nufilmuotas jos vaizdo klipas, solinis albumas „Jazzu“ ir jį pristatantis arenų turas „Welcome“ leido klausytojams pažinti kitą šios atlikėjos pusę.

Savo naująjį pasaulietiškos dvasios „aš“ Jazzu pristatė M.A.M.A apdovanojimų scenoje. Ji tapo pagrindine renginio atlikėja, pasirodė ceremonijos kulminacijoje ir pasakė jautriausią metų kalbą, atsiimdama geriausios metų atlikėjos titulą (šios kategorijos statulėlių ji turi ir daugiau).

Jazzu bendradarbiavimas muzikos prodiuseriu Jonu Nainiu-Jovani irgi davė vaisių. Jų daina „Keep It to Myself“ tapo superhitu Lenkijoje ir pasiekė 1 vietą įtakingiausios radijo stoties RMF FM topuose. Youtube platformoje ji surinko daugiau nei 10 milijonų perklausų. Balandį buvo pristatyta antroji dueto daina „I Should Have Known“.

Nuo 2016 metų Jazzu teisėjauja TV3 muzikiniame šou „X Faktorius“. Netrukus pasirodys jos poezijos knyga. Be to, Jazzu mėgsta leisti laiką vandenlenčių parke, bokso ringe arba savo restorane „Basi Basi“, kuris sėkmingai veikia Anykščiuose.

Jos sprogstamoji energija kaip niekada galinga. Kietas įvaizdis tik pabrėžia atlikėjos unikalumą, o jos vokalas, pasakojantis klausytojams apie visa, ką pati išgyveno ir ką sudėjo į popierių bei natas, ne vieną klausytoją priverčia aiktelėti: tai – apie mane.