Dviračių maratonų taurės etapas Žagarėje

GERBIAMI ŽAGARIEČIAI IR MIESTO SVEČIAI 

2018 m. liepos 15 d. (sekmadienį) Žagarės miestas taps tikra dviračių sostine, nes miesto gatvės bus atiduotos Volkswagen MTB (kalnų) dviračių maratono lenktynininkams. Žagarės gatvėmis mins tūkstantinė minia aktyvių, sportiškų, sveiką gyvenimo būdą propaguojančių ir žavių dviratininkų.

Šis dviračių  maratonų taurės etapas – graži Žagarės krašto žmones telkianti iniciatyva, propaguojanti dviratį kaip ekologinę transporto priemonę, kviečianti prisijungti (dalyvauti varžybose arba padėti užtikrinti saugumą) visus dviračiams neabejingus žmones, nuo jauniausių iki vyriausių.

Prašome visų eismo dalyvių (vairuotojų ir pėsčiųjų) būti dėmesingais ir atidžiais, laikytis kelių eismo taisyklių ir vykdyti eismo reguliuotojų nurodymus. Vairuotojai, įsitikinkite, kad manevruodami ar išvažiuodami iš kiemo, nesudarysite kliūties kelią kertantiems dviračių vairuotojams,  prašome imtis ypatingų atsargumo priemonių vietose, kur eisme dalyvaus maratono dalyviai. Vairuodami transporto priemonę ir eidami pėsti elkitės gatvėse bei keliuose, kuriuose numatyta lenktynių trasa, labai atsakingai.

Norime, kad visi sportininkai jaustųsi saugiai ir turėtų tinkamas sąlygas siekti aukščiausių rezultatų!

Tikime, kad pirmą kartą rengiamos Žagarėje tokio lygio dviratininkų lenktynės taps švente ne tik Joniškio rajono gyventojams, bet ir visai Lietuvai.

Dėkojame kiekvienam, atsakingai dalyvaujančiam eisme, už supratimą.

Maratono organizatoriai