Apgyvendinimas Žagarės vyšnių festivalio 2018 metu

Apgyvendinimas Žagarės vyšnių festivalio 2018 metu

1) Vietos palapinėms šalia Žagarės dvaro parko ir renginio vietos . Tel. pasiteiravimui 867193930.

2) Vietos palapinėms kieme ir sode Liepų g. 5 (iš kiemo pusės). Yra lauko tualetas, šulinys, vietos automobiliams kieme. Kreiptis į Aureliją tel. 862123334.

3) Kambariai privačiame name. Yra visi patogumai, galimybė kieme pasistatyti automobilį, patalynė. Galima pasidėti ir čiužinių, tačiau juos turėti savo. Yra vietos palapinėms sode. Kalno g. 16, Žagarė. Kreiptis tel. 861295440 į Genovaitę Ramutienę.

4) Kambarys 4 žmonėms privačiame name. Yra vanduo, tualetas, patalynė, galimybė naudotis virtuve, kieme pasistatyti automobilius. Taip pat yra vietos palapinėms kieme ir sode. Dariaus ir Girėno g. 11. Kreiptis tel. 860042139.

5) Kambariai privačiame name Joniškio g. 3, Žagarė. Yra tualetas viduje ir lauke, galimybė kieme pasistatyti automobilį, patalynė. Galima pasidėti čiužinių, tačiau juos turėti savo. Kreiptis tel. 862552279.

6) Kambariai privačiame name Malūno g. 7A, Žagarė. Yra tualetas, vanduo, galimybė pasistatyti kieme automobilius, išsikepti maistą ant laužo, pasinaudoti virtuve (indai, mikrobangų krosnelė). Už papildomą mokestį savininkė gali paruošti pusryčius. Taip pat yra vietos palapinėms kieme. Kreiptis tel. 867802348 į Reginą.

 

Taip pat kviečiame apsistoti palapinėse prie Žvelgaičio ežero (P. Cvirkos g.). Ten lankytojų patogumui įrengtos poilsiavietės su pavėsinėmis, lauko tualetais, automobilių stovėjimo aikštelėmis, persirengimo kabinomis ir kita reikalinga infrastruktūra. Daugiau informacijos apie poilsiaviečių vietas čia: http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#stmp=1 – saugomos teritorijos pasirinktyje pasirenkate „Žagarės regioninis parkas“ ir spaudžiate „Ieškoti“. Ir prieš jus visas sąrašas ne tik poilsiaviečių, bet ir lankytinų Žagarės regioninio parko vietų ir objektų.

 

P.S. Jei atsiras daugiau galinčiųjų priimti gyventojus, sąrašas bus papildytas.