Colours of Bubbles

Colours of Bubbles

   2019 m. Žagarės vyšnių festivalyje – „Colours of Bubbles”.  

 Kilę iš Šiaulių, miesto, dažnai vadinamo lietuviškuoju Mančesteriu, „Colours of Bubbles” savo klausytojams dovanoja modernių indie roko garsų sintezę.

     Savo diskografijoje grupė turi du pilnus albumus („Inspired by a True Story” (2014) ir „She is the Darkness” (2016)) ir yra sugrojusi daugiau nei 200 koncertų įvairiuose Europos kampeliuose, pasirodė pagrindiniuose Europos roko, indie muzikos festivaliuose, o 2016-ųjų pabaigoje sugrojo vieną masiškiausių koncertų savo karjeroje Vilniaus „Siemens“ arenoje, kurio klausėsi daugiau nei 2000 žmonių.

     Vienas didžiausių „Colours of Bubbles“ kūrybos pripažinimų yra M.A.M.A geriausios roko grupės apdovanojimas, kurį penketas gavo 2015-aisiais.
Dar gerokai prieš grupei išleidžiant naujausią savo darbą „She is the Darkness” (2016) vienas didžiausių muzikos apžvalgų portalų Lietuvoje „manoMUZIKA“ įvardino tuomet dar būsimą grupės darbą kaip vieną laukiamiausių albumų 2016-aisiais.

     Sulaukęs vien geriausių muzikos kritikų ir fanų atsiliepimų, albumas patvirtino, jog „Colours of Bubbles“ antruoju albumu pradėjo naują grupės etapą, kuriame – kažkas kitokio ir naujo, žavinčio ir su daugybe paslėptų istorijų.

     2016-ųjų pabaigoje geriausius abiejų albumų („Inspired by a True Story” (2014) ir „She is the Darkness” (2016)) kūrinius sudėjo į pirmą savo vinilo plokštelę, kurią išpardavė per kiek daugiau nei pusmetį.

     2017 m. lapkritį grupė savo kūryba pristatė nauju projektu „Untold Story“, kurio koncertuose geriausias abiejų grupės albumų dainas atliko pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, vadovaujamam dirigento Modesto Barkausko. Projektas susilaukė didelio dėmesio – surengti du koncertai Vilniuje ir vienas Šiauliuose buvo išparduoti. Vieną koncertų, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje filmavo ir transliavo LRT, taip pat, CD, vinilo plokštelės ir skaitmeniniu pavidalu išleistas bendras „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro albumas „Untold Story“.

     Šiuo metu Lietuvos indie roko vėliavnešiai dalinasi savo muzika Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse taip garsiai ir griausmingai kaip gali tik jie!

Informacija iš http://coloursofbubbles.com/